Serdecznie zapraszam na nową stronę internetową Polskiej Sobotniej Szkoły St Mary's College w Hull , którą miałem przyjemność dla państwa za projektować.
Pozdrawiam serdecznie
Webmaster Krzysztof Kowalski
07872901863

Witam Państwa bardzo serdecznie na stronie Polskiej Sobotniej Szkoły  przy St Mary's College w Hull. Na naszej witrynie znajdziecie Państwo najnowsze informacje o naszej działalności , promocje , aktualności, pobierzecie Państwo formularze potrzebne do rejestracji nowych uczniów a nade wszystko odnajdziecie swoja pociechę w dziale Galeria oraz Kronika Filmowa. Strona będzie stale rozwijana , będą dodawane nowe (oraz te starsze) filmy i zdjęcia dlatego zachęcam do częstego odwiedzania naszej witryny oraz naszego Fanpage na Facebooku (kliknij tutaj) .

Pragniemy zaprosić Państwa do wspólnego redagowania strony  -  w dziale Opinie oczekujemy na Państwa pomysły, spostrzeżenia, uwagi i wszelkiego rodzaju sugestie, które pomogą nam dostosować naszą stronkę do Państwa wymagań.

Wszystkie zdjęcia ( w pełnej rozdzielczości i bez znaku wodnego autora) oraz filmiki można nabyć na własność w formie elektronicznej (zdjęcie będzie wysłane na wskazany e-mail) lub tradycyjnej na papierze fotograficznym. Zainteresowane osoby  zapraszam na kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub proszę o zostawienie wiadomości na moim profilu na Facebooku (kliknij tutaj).

Serdecznie pozdrawiam

Wiesław Kluk

Nasza kadra

Skontaktuj się z nami!